| R3sPeCt a întrebat:

Salut all! Am si eu o intrebare foarte serioasa si as dori raspunsuri serioasa, multumesc. Deci prietena mea foloseste ca metoda contraceptiva steriletul!(m-am documentat putin dar nu am inteles mai nimic big grin ). Intrebarea mea: este vreo problema daca folosesc putin limba prin zona intima? big grin exista vreun risc, sa imi fac eu/ea vreun rau? Va rog frumos, fara raspunsuri ironice si daca posibil sa raspunda persoanele care stiu despre ce e vorba.Multumesc

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nu se intampla nimic atata timp cat amandoi doriti acest lucru si va face placere, nu ai cum sa-l simti deoarece este amplasat in cavitatea uterina

2 răspunsuri:
| R3sPeCt explică:

Va multumesc la amundoi!

| neutrino a răspuns:

Foloseste-ti limba asa cum vrei, nu te va agata nimic.