| R3sPeCt a întrebat:

Salut all! Am si eu o intrebare foarte serioasa si as dori raspunsuri serioasa, multumesc. Deci prietena mea foloseste ca metoda contraceptiva steriletul!(m-am documentat putin dar nu am inteles mai nimic big grin ). Intrebarea mea: este vreo problema daca folosesc putin limba prin zona intima? big grin exista vreun risc, sa imi fac eu/ea vreun rau? Va rog frumos, fara raspunsuri ironice si daca posibil sa raspunda persoanele care stiu despre ce e vorba.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreiutz92 a răspuns:

Nu exista nici un risc, daca ii faci sex oral. Exista insa riscuri daca nu te protezezi si tu sau nu ai suficienta experienta sexuala sa,, lasi in ea'', nu exista nici o metoda 100% contraceptiva, de aceea daca esti incepator dupa cum imi dau seama ar trebui sa folosesti si tu durex (NEGRU-ejaculezi mai greu ) cam jumate de an pana prinzi experineta si iti poti controla ejacularile happy bafta la oraL si un pont laughing da cu limba in partea de sus a vaginului, fa cerculete si sus jos cat mai rapid posibiL, astept funda dupa urmatorul act!

| R3sPeCt explică (pentru andreiutz92):

laughing)mersi omule! stiam toate prostiile astea, dar am intrebat pentru siguranta! nu e vorba ca imi agat limba, dar am citit un articol si era cv legat de cupru si alte prostiiwinking cat despre ejaculare ma controlez perfect...doar ca tipa asta, ne-am pus impreuna de vreo luna si mi-e imi place sa mai dau o limba, dar nu stiam chestia cu metoda asta contraceptiva! si asa mai are 1 an si face 5 ani si ii zic sa il aruncelaughing) bafta

1 răspuns: