| Robert18 a întrebat:

Am 11 ani si acum o saptamana o colega m-a intrebat daca vreau sa facem sex.Eu i-am spus ca suntem prea mici dar ea insista in continuu.
Acum nu mai intra nici pe mess si nici nu imi raspunde cand o sun.

Răspuns Câştigător
| abcsdhsua a răspuns:

Mai bine ia-o delicat si duo pe calea cea buna... Daca sunteti buni prietei zii ca nu e bine sa faceti asta deoare ...cum sa zic eu:toata lumea o sa va priveasca cu alti ochi si se va putea sa aveti probleme la mansarda daca faceti asta.
Iar daca nu o poti contacta in nici un fel mai las-o sa ii treaca supararea sau ce o avea ea si apoi zii ca tiam scris mai sus. SPER CA TEAM AJUTAT pls funda

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înseamnă că fata este disperată!
O lași în pace și îți vezi de școală.
Pa, pa.

| ALeXsSaY a răspuns:

rolling on the floor trebuia naiba sa te culci cu ea sau sa ii zici altui baiat mai mare laughing)) doamne ce copii. daca era baiat mai intelegeam da fata? rolling on the floor Ce naiba sa mai faci? e cam pitzi fata si nu trebuie sa te incurci cu eawinking las-o naiba in pace laughing maine poimaine o sa fie si gravida rolling on the floor

| Kittynika a răspuns:

Spune-i sa-si caute unul mai mare macar sa fie satisfacutalaughing

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Ia scaneaz-o tu pe http://www.imvisible.info/ si vezi daca "nu intra pe mess"

daca dai de ea si vrea ...protejeaza-te si fa-o fericita

| funditza_3597 a răspuns:

Iti dau un sfat dai un site de filme porno ca sa va uitati amandoi.nu uita de popcorn

| ch9ps a răspuns:

Avem un prieten in aa 6 -a (acu is a 8) si tot asa s-a culcat cu o0 colega si cand tata feteo a aflat ca printesa lui nu mai e virgina a pus-o sa spuna ce sa intampalt... ea a spus ca a fost violata :O crede-ma zic adevarul... nnu te incurca cu ea

| abcsdhsua a răspuns:

A da si sa stii ca si p mine mo intrebat una cu 4 ani mai mare...si am 12

| alina_1226 a răspuns:

straight face la 11 ani?:o

| Binelu a răspuns:

Cred ca chiar s-a suparat.Aha, Dar gandeste faceai sex da? Dar unde faceai? In ce loc? rolling on the floor

| NoName_8963 a răspuns:

Da mersi ca miai refuzt raspunsul ce are mah?

| NoName_8963 a răspuns:

Esti baiat sh ma bucur sa mai vad sh baieti rensposabili as fi putut sa bag mana in foc ca un baiat in situatia asta sar culca cu respectiva daca nu vrei sa faci dc o mai cauti?

| AngelOrDemon a răspuns:

Pai las-o in pace ca cred ca are o problema

| Diiaaa_3397 a răspuns:

Foarte bine face fata happy nu fi prost fraere nu o refuza acum cand ai posobiliatea. macar arata bine fata smug?

| 愛日本 a răspuns:

Dacă s-a gândit la chestii de-astea de ce o mai suni? Mi-ar fi atât de ruşine în locul ei. La 11 ani? :O

| sshhhhhttttt a răspuns:

Dai ma ce vrealaughing

| laurita_2372 a răspuns:

Robert ai dreptate sunteti mici incearca sa o faci inteleaga asta