| MarijuanaFanNr1 a întrebat:

Salut am o intrebare cam delicata va rog sa nu radeti eu cand ma masturbez ma excit si imi place sa ating glandul adica capul penisului sai flec sa ma joc cu el sal ating are ceva se poate intampla de ea si mai am o intrebare despre penisul meu trebuie tinut in pantaloni in sus cu capul spre piept uneori l-am tinut dar mo durut uneori si cand ating capul penisului nu ma doare nu ustura e o senzatie de placere si cand ma masturbez ma doare ceva cand ejacuez nu vreau la doctor help
?

Răspuns Câştigător
| MelindaS a răspuns:

Mai rarut cu masturbarea pentru ca iti iriti foarte tare capul penisului frecand pe uscat, ai putea folosi un lubrifiant pentru a nu avea neplaceri, iar in pantaloni se tine cel mai comod cu capul in sus spre piept...

| MarijuanaFanNr1 explică (pentru MelindaS):

Mersi de raspuns auzi dar lubrifiant nu stiu dar crema de maini cu galbenele sau de aia nivea e buna?

| MelindaS a răspuns (pentru MarijuanaFanNr1):

Pentru nu a avea niste cumplicatii sau sa te iriti mult mai tare de la acele creme mergi la farmacie sau la un sex shop si iti cumperi un lubrifiant e mult mai sigurwinking

| MarijuanaFanNr1 explică (pentru MelindaS):

Am 13 ani imi da mie lubrifiante?

4 răspunsuri:
| semnes a răspuns:

Nu ai nevoie de lubrifiant dai cu scuipat asculta ce spun iti spun adevarat iei pe mana si dai si faci, la sfarsit o sa ai o senzatie super funda