| Alexutuleutu a întrebat:

Salut, am 13 ani fac 14 ani pe 22 ianuarie! Vreau să știu ce mărime are penisul vostru, deoarece vreau sa aflu care este mărimea normală la vârsta mea, eu am pensiul de 12-13 cm în erecție, va rog sa răspundeți doar dacă aveți 12-13-14 ani!

2 răspunsuri:
| StevenMetalhead a răspuns:

Eu ți-aș zice că penisul cu timpul se va mai mări odată cu creșterea ta propriu zisă. Adică la vreo 18-19 ani +1-1,5 cm se va mări oricum. Dar nu te îngrijora referitor la mărime. Mărimea medie la europeni se consideră a fi 13-14 cm, la întreaga parte a Rusiei tot cam prevalează această mărime. Și ce, fetele se plâng? Dacă tipa e căldare da, dacă e o fată drăguță și cuminte nu se plânge, dar deja depinde dacă știi cum să-l folosești. Ehh, dacă ar depinde totul de mărime Alex.

| Andredrei a răspuns:

Media in Romania la adulti este 15 cm conform studiilor. Nu ar trebui sa iti faci griji, e o marime normala