| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 13 ani, si cred ca o am prea mare, mi se pare ca arat destul de penibil.
Am in jur de 1.70 iar marimea penisului meu in erectie este de 22 de cm lungime, si aproximativ 5 in latime

25 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Mare lucru 22 cm lungime, eu credeam ca este diametru, ca in latime poate fi o curea... dar ai grija daca te jeneaza asa de tare leag-o de picior, mi-e sa nu te incurce la mers.

cami
| cami a răspuns:

Woooowww :-O ce super... noi, fetele astia de pe TPU, suntem innebunite dupa asa ceva, si.pandim. Cand iasa vreunul la inaintare, pac l-am si ochit :))
Ce zici un id, nr de telef, ceva? :>

aha, gata ne-am prins. Tu vrei sa-i inverzesti pe-astea de 15. mda... Du-te bah si-mpusca-te :))

| SweetCandy a răspuns:

Hai ma du-te...si ce vrei.coronita pentru "cel mai mare penis" sau cum?laughing
stii cv daca nu-ti plc taie-l si gata... da vezi sa nu dea 2 ramuri din el si sa inceapa sa creasca la loc... k atunci chiar e o problema...rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| MisterKat a răspuns:

Da, te cred pe cuvant. iar eu sa stii ca sunt Brad Pitt.

| maxQ a răspuns:

Auzi mai piticot.Lasa-ne cu marimile astea...pe cine vrei sa impresionezi? Tu chiar vrei sa te credem...Frate sa iti dau un sfat mai lasa calculatorul si iesi pe afara...ca maine-poimaine te crezi SuperMan si sari de pe bloc. Tu la ce te asteptai sa inceapa fetele sa strige "Te doresc" sau altceva faceti pariu ca mai mult de 10 cm in erectie nu o are... daca ii are si pe aia.Parerea mea e ca in realitate este inhibat iar pe internet vrea sa il stie lumea cu dita-mai penisul. Da si ma amuza acesti complezati care dupa o masturbare a 2 zi isi masoara penisul sa vada daca a crescut.
Sa va zic una buna :NU CONTEAZA MARIMEA, CONTEAZA CE STI SA FACI CU EAwinking de exemplu eu sunt sincer in erectie o am cam de 21-23 cm cred...pentru ca nu mi-o masor... dar asa apreciez...cam asa in fine...si partenerele mele mi-au spus ca, chiar daca nu e asa de mare stiu sa o folosesc. Si nu ca sa ma laud... Sper sa nu ma intelegeti gresit. Oricum, copile stinge calculatorul si deschide ochii larg.winking

| lacrimi a răspuns:

Ce vorbesti mah, e nimic pe langa al meu! laughing.ma baiatule aici nu e site porno, sau de intalniri amoroase. fii serios!

| cristi27 a răspuns:

Apeleaza la naum ciomu ca in 30 de secunde te rezolva si vei fi ca noulaughingatunci nu vei mai avea deloc

| cristi27 a răspuns:

Nici calu lu bunamea nu il are atatlaughing

| wizard_cristi a răspuns:

Salut, ai un penis mai mare decat media dar asta nu inseamna ca este un capat de tara. Intr-adevar, marimea penisului te va dezavantaja mai incolo in anumite cazuri. Recomandarea mea este (si stiu ca esti tanar dar e mai bine sa stii) sa ii spui persoanei cu care vrei sa faci sex ca esti destul de mare. Exista persoane care fizic nu sunt capabile si ai putea avea experiente dezamagitoare iar ea ar putea suferi. Trebuie sa vezi si partea buna, multi sunt sau vor fi gelosi pe marimea ta.

Vrei sa vezi asta? Mergi la nudisti!

| alin88 a răspuns:

Eu cred ca-s mm!

| Klara a răspuns:

Moamaaa...eu as fi mandra in locul tau! :O
Slava Domnului, s-o pastrezi si s-o folosesti sanatoasa, ca Dumnezeu nu-ti mai da alta happy

| dreamerlainen a răspuns:

Frate, sincer, daca chiar o ai atat trebuie sa ai grija doar sa nu iti intre in partea dorsala cand se plictiseste laughing

| lili_1880 a răspuns:

N'am auzit pe nimeni pana acu sa se planga ca o are prea mare rolling on the floor)) fratzilooor aveti probleme grave. nu e bine nici mica. nici mare? cine sa va mai multumeasca?!
si treaba e ca. nu prea ai ce face. indiferent cum o ai, trebuie s inveti sa te descurci cu eawinking

| lili_1880 a răspuns:

Si app. nu te crede nimeni fraiere.oh go on

| mariamaya08 a răspuns:

Vaaaiiiiiii rolling on the floor rolling on the floor

| cucubauuu a răspuns:

Da...si ce te miri... la toti ne mai intra la apa

| alindoolce a răspuns:

laughing unii nici sa minta nu stiu. si cred ca are o imaginatie foarte bogata, cred ca a visat intr-o seara ca a fost cal laughing

| tania13 a răspuns:

Si de unde estii tu ca are 22-5 cm?

| speranza24 a răspuns:

Nu trebuie sa te simti penibil de cum arati, trebuie sa te accepti asa cum esti, si nu uita ...fiecare are ceva in plus de ceilalti, nu degeaba se spune:fiecare e unic in felul sau:-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acuma esti cal.si vei deveni elefant.auzi du-te si fa pi-pi, ca se face la loc de 5 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

esti mic! al dracului de mic 1 si pe cine vrei sa impresionezi? ma fiti-ar starea a dracu! ia vezi nu ti-e de colo pina colo?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo Elena! si hai mai fetelor! nu-i da-ti peste bot?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Altul care-si masoara penisul zilnic. oricum, incearca sa iei legatura cu o herghelie ca pe aici slabe sanse. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arati penibil? De ce? Umbli cu... "dansa" la vedere?
Ce ai cautat, ai gasit! Ai reusit sa ii starnesti pe oamenii astia care de obicei raspund pentru a ajuta pe cineva si sunt de treaba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama e bine in locul tau as fi un armasar :X