| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si cu 3 zile in urma am avut primul contact sexual. Am observat ca pielea de la penis nu mai este lipita de virf si mi-e frica sa nu se intimple ceva gravcrying(( Si nu vreau sa afle parintii despre asta si c am avut un contact sexualsadsadcrying(((sadcrying((crying(

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Tu nu esti intreg la minte copile? De la 13? Daca as fi maicata te-as tine pe pres afarawinking Mi-ar fi scarba de tinewinking Nu ai ce face la 13 ani? Normal ca numai e prinsa de varf daca ai avut contact sexual straight face Mi-ar parea bine sa isi dea seama ai tai :* Sa dea domnu sa o faca :X Intelegeam sa intrebi de o fata, de sarut, da' nu sa vi cu asa ceva straight face Mi-ar fi si rusine straight face Nu imi pot da seama ce fata s-a culcat cu tine straight face La 13 ani ma'? Dezamagire totala straight face Oficial Romania a ajuns o tara de toata milawinking :-J

15 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Sex ai facut, dar sincer, mai ai ceva urme de c.ca in chilotei? Cu scoala cum stai? Ai rezultae bune? Ne regulam cat mai de mici, ca sa avem de ce ne plange cand vom fi mari. Sex la 13 ani si adevarata iubire la.cati ani?!

| katy a răspuns:

Pai nu mai e lipita pentru ca te-ai dezvirginathappy

| ruPfashu a răspuns:

Pai doar nu te controleaza mamii si tatii in chilotei sa vada daca draga doamne copilul lor e deflorat. Stai calm, nu e nimic rau daca ai avut un contact sexual. happy

| EdwLo a răspuns:

Spala-te bine, nu e nimic rau. Eventual poti sa le zici alor tai ca te-ai masturbat, daca chiar nu vrei sa le zici adevarul, si asa probabil i-ar soca daca le-ai zice asta... sau ai ajunge la protectia copilului... Oricum nu cred ca e nimic rau. ai grija sa te speli bine in zona respectiva. sa nu se infecteze.

| Acaikus a răspuns:

Pai ca sa nu mai observeparinti spune-le si u ca esti destul d mare si ca nu mai esti un copil sa vina la tine in baie sati aduc pijamalele d ex oricum nu e nimic grav asa se intampla si oricum te felicit as vrea si eu la 13 ani sa fac asa ceva mai am cateva zile si fac 13 ar fi un cadou superwinking funda?:d

| deejay_3315 a răspuns:

Ce tot minti tu aici ma? tu chiar crezi ca poti sa faci sex la 13 ani cu ''rama'' aia? nici sperma nu cred ca ai... mai bine zi adevaru ca de la atata l.ba ti s-a rupt pielea

| deejay_3315 a răspuns:

Se vede ca o duci bine cu scoala la cum scrii...iti e foame?winking

| andrei a răspuns:

Clara treaba!

| dani_3310 a răspuns:

Ce dume are asta :1 daca pielea era lipita de cap ins ca nu te spalai si nu crd ca ai avut in conditia aia un contact
2.la 13 ani nu sti ce se intampla da ai avut contact sexual
doamne

| nikol1 a răspuns:

Super tare...nu ai nici macar cea mai mica cunostinta despre sex, dar ai facut. informeazate inainte s-o faci. cred ca nici l scoala nu ai ajuns sa faci anatomia rolling on the floor. nu ai nimic grav, stai linistit, este ceva normal, care li se intampla tuturor baietilor la primul contact sexula.

| dogot95 a răspuns:

Nu-ti face griji, pur si simplu nu mai esti virgin big grin asa e la toti happy laughing

| Tofeni a răspuns:

Man nu inseamna nimic ...asta inseamna ca nu mai esti virgin se intampla la toti care o fac pentru prima data... funda?

| Sonnora a răspuns:

Nu mint p nimeni o am de 14 si diametru 6 ma si sperma dac vreti va imprumut c nu's steril am citit ce vitamine s folosesc pentru fertilizare si o duc ft bine cu scoala mai baetzi am intrebat dac e ceva grav si mama nu imi aduce pijamalele mai baetzi nu postati aici ce faceti voi ca aveti c.aca in chilotzei sau c faceti l.ab si tsi s-a rupt "ata" m-am documentat despre pielea care nu mai este lipita si se num ata care se rupe dup primul contact sexual. Suntetzi tori invidioshi c nu ati avut un contact sexual la 13 ani. Sunt sigur ca citva de aici nici nu au avut unul deloc dac aveti peste 15 16 ani ma frate...:@:@

| klark7410 a răspuns:

Daca pielea nu mai e lipita asta inseamna ca nu mai esti virgin si asta nu e o problema ca pan' la urma tot o faceai cu una.

| terminallyCapricious a răspuns:

Mai copile ma! da ce te-a palit? nu esti intreg la cap? laughing)