| sebastian1331 a întrebat:

Am 14 ani si am o oarecare obsesie...Nu ma pot abtine sa nu privesc obsesiv si sa nu pun mana pe picioarele (coapsele) unei fete, mai ales atunci cand aceasta poarta pantaloni stramti (leggings, colanti si alti pantaloni mulati); pur si simplu ma excit si vreau sa-i mangai coapsele, sa le 'sarut', sa-mi pun capul pe ele. Sunt innebunit dupa chestia aceasta... Ce credeti ca se intampla cu mine? E ceva chiar asa de anormal?

Răspuns Câştigător
| Bib a răspuns:

Si prietenul meu asa e, nu e nimic anormal, eu chiar ma simt bine;-?rolling on the floor :*

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este o treaba normala. Vezi numai cand, unde si cui ii faci asta, sa nu te trezesti cu o palma (de la ea) sau un pumn (de la prietenul ei). big grin
Daca ii faci asta prietenei tale, te va astepta o recompensa draguta...batting eyelashes

| Floreenofficial a răspuns:

rolling on the floor
Nu e nimic anormal! Unora dintre baieti ne place acest lucru.Gandeste-te ca altii sunt obsedati de gatul partenerii, de maini, de degete.Fiecare cu obsesia lui!thinking

| anduta160 a răspuns:

Daca nu esti obsedat nu este anormal.Ai grija sa nu devina o obsesielaughing. Numai bine!

| nodeerskulls a răspuns:

Felicitari baiete, ai intrat la pubertate!
Cum unor baietii le plac mai mult sanii, altora fundul, tie iti plac coapsele. Nimic neobisnuit.

| Zataki a răspuns:

Nu poti spune ca e chiar anormal, dar trebuie sa scapi de chestia asta si te gandesti la lucrurile cu adevarat importante

| lori15 a răspuns:

Fiecare baiat cu obsesia lui laughingbatting eyelashes

| ser9iu95 a răspuns:

Si mie mi se intampla des cand ies cu gagikamea si i-am spus de asta.atunci ea m-a imbracat in haine de dama:colanti, sutien fusta, bluza, mi-aluat chiar si tanga si de atunci am inceput amandoi afara. ea colanti pe exterior, iar eu pe interior.de atunci port dresuri de dama, chiar de tip plasa, tanga si colanti luciosi.nu stiu cum se simt fetele dar eu ma simt comod si sexy