| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Am 18ani și Când văd fete pe stradă în colanți mulați mi se scoală grav, De ce se întâmplă chestia asta? E normal?

Mulțumesc!

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce raspunsuri, este ceva involuntar, nu poti face nimic, dar ai auto control, desi te poti stapani ca si orice alt barbat, si eu pot, deci si tu poti, asta e, cei frumosi au parte de pasarica

| Violleta2022 a răspuns:

Cand iesi pe strada uita-te la fetele oamenilor, nu la curul femeilor, ca de aia ti se scoala.

| dullcat a răspuns:

Se mai poarta colanti mulati? laughing Moda asta trebuia sa moara in 2005.

E normal, da. Sper totusi ca porti lenjerie intima.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Da, port lenjerie.

| MrNuggets a răspuns (pentru dullcat):

Ce sunt colantii aia?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce ți se întâmplă. Nu ești singurul băiat care are o asemenea problema.

| ywar a răspuns:

Pentru ca esti necopt si te gandesti doar la sex. Zburda hormonii-n tine. Cand vei fi un barbat cu un nivel de educatie inalt si alte preocupari nu ti se va mai scula la orice parasuta care trece prin fata ta. Daca ti se va scula in fata unei singure femei si aceea sa fie sotia ta/prietena ta atunci va fi in regula.

| RAY a răspuns (pentru ywar):

Cand vei fi un barbat cu un nivel de educatie inalt si alte preocupari nu ti se va mai scula la orice parasuta care trece prin fata ta.

o sa devina gay datorita educatiei

Răspuns utilizator avertizat
| Lightdark a răspuns:

Da știu cum e și eu când văd fete de 19/18 ani mi se scoală e cv genetic

| Paracetamol0lol a răspuns (pentru Lightdark):

Sper că nu ești un boșorog libidinos căci asta necesită terapie

| anonim_4396 explică (pentru Paracetamol0lol):

Am 18ani bro

| Paracetamol0lol a răspuns (pentru anonim_4396):

Să ți fie de bine

| hitlerflorea1 a răspuns:

Inseamna ca nu esti gay, eu zic ca e un lucru bun! eu spre exemplu nu patesc asta.

| Benfinalboss a răspuns:

Frate eu sunt singurul om care se zbate la cap sa explic ce inseamna un lucru atăt de simplu, frate pur si simplu țise scoală din cauza ca esti la varsta in care trebuie sa faci sex asta inseamna

1. Făți gagica prin intermediul online/viața reala
2. Cumperi milfe/femei/sau fete de varsta ta casa faceți sex
3. Masturbeazate pe porn hub

Si țise școală din cauza sensibilitati sau controlului adica trebuie sa te controlezi si cel mai ok lucru daca nu vrei sa se mai intample nu te mai uita la acea persoană