| PiticaThaa102 a întrebat:

M-am saturat deci vreau sa ma descarc! Nu stiu cum sa incep! Sa nu radeti de mine sau ceva, inainte vreau sa va spun ca sa nu dati raspunsuri aiurea, chiar am nevoie de ajutor ca asta e o obsesie! Am fundul mare, prea mare, in orice m-as imbraca se observa! Este atat de mare am vreo 11ani. Il uras din toata inima. Stiu ca mii de fete si-ar dori sa aiba un fund mare dar eu il urasc nu mai suport. Ma rog la Dumnezeu sa nu-l mai am, dar nu ma ajuta! Nu stiu! Cand ma imbrac in niste colanti sau nu stiu niste pantaloni mulati, si ma privesc in oglinda, este atat de mare, vad fete perfecte la televizor cu fundul mic si nu au burta deloc! Imi vine sa ma omor cu mana mea! Daca l-as avea mic m-as imbraca cu orice! Il urasc deoarece se vor da baietii la mine, si cand voi fi mai mare si o sa am tot fundu asta urat cred ca ma vor iubi baietii doar pentru fund nu pentru mine. Deci mereu nimic nu ma va face sa-l ador. Doamne, nu stiu ce sa ma fac, nu il voi accepta niciodata! Nu-mi place cum m-a dat Dumnezeu, da stiu stiu sunt multi copii care se chinuie prin spitale si care-si doresc sa fie sanatosi si eu trebuie sa ma multumesc cu ce am ...stiu asta,dar e atat de enervant acest fund da-l dracu ca m-am saturat de el, e o prostie, un handicapat,care-mi face viata un calvar, nu ma lasa sa ma imbrac cool, il urasc atat de tare, of, si m-am gandit la o operatie, nu sunt nebuna da o operatie dar nu stiu daca se face in Romania aceatsa operatie! Off, ce safac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetița, de "a face sport" ai auzit? există și exerciții doar pentru probleme delicate ca a ta. Nu vine niciun D-zeu să ți-l taie jos.

Ziceai că ai 11 ani și în mod normal ar fi trebuit să-ți țin teorii despre pubertate și că au loc schimbări în corp etc., dar mi-am dat seama că e inutil să pierd vremea cu asta.

| PiticaThaa102 explică (pentru anonim_4396):

Buna, ce ar trebui sa fac? ce fel de sport sa practic?