| CanescuGeorge a întrebat:

Salut! Am o problemă. De fiecare dată când stau cu o fată și ne tinem de mână, ejaculez super putin, fara sa vreau. Cum as putea rezolva?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Fa si tu o l@ba inainte de a te intalni cu fata.

| mihai69 a răspuns:

Nu vă mai țineți de mână. Treceți direct la acțiune.

| Hammurabi a răspuns:

E cam neclară întrebarea.
Să rezolvi ce? Să nu mai ejaculezi super puțin?
Să ejaculezi normal?
Încearcă să o ți în brațe. Vezi dacă se mărește cantitatea.

| CanescuGeorge explică (pentru Hammurabi):

Sa nu mai ejaculez super puțin

| Mariaa005 a răspuns:

Poți încerca să faci sex mai des sau să te masturbezi, învață să îți întârzii erecția în timpul actului sexual, sau în timpul masturbării.

Așa problema, cel mai probabil dispare, apropo, stresul, anxietatea și depresia sunt factori care contribuie la problema ta, daca nu o poți rezolva nici așa, mergi la medic.