| UnNumeScurt a întrebat:

Am 14 ani si am o problema. Eu aveam capul penisului acoperit de piele, si acum am tras de ea ca sa fie descoperit. Si de ce capul penisului este lipit la sfarsit de piele? Pe partea dinspre burta, si se vede foarte rosu acolo doar in zona unde e lipita de el. Nu ar trebui doar sa se tina in ata aia pielea de capul penisului? Si doare cand incerc sa "scol" penisul. :/ Ce sa fac?, dau funda...

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te prezinti la sectia de urologie a spitalului sau a unei clinici medicale pentru a fi consultat de catre un medic urolog. El este singurul medic care poate stabili daca penisul tau sufera de vreo anumita afectiune si daca este nevoie sa-ti explice in ce mod se poate rezolva problema ta. Multa sanatate!