| ImaKroM a întrebat:

Salut.Am 14 ani si am o problema, va rog sa nu radeti.
Cand am penisul moale pot sa-l decoltez usor(fara nici-o problema) dar cand este in erectie se decolteaza pana la jumatatea capului.Eu i-am spus tatalui si o sa merg peste cateva sapt. la un urolog.Pana atunci imi puteti spune daca am fimoza, daca va trebuii sa fac o operatie sau se poate rezolva acasa cu crema sau streching.(Sunt virgin)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fimoză, și se rezolva acasă, dacă nu, e o operatie ușoară și ești ca nou.