| HitmanTM a întrebat:

as avea o problema nu stiu inca. mie rusine sa vorbesc cu ai mei..cand eram mic am avut ceva probleme la penis era ceva ca si un fel de branza nu stiu exact si trebuia sa ma fac cu crema. faza e ca atunci mi-am decoltat prima oara penisul dar dupa o saptamana ai mei nu au mai continuat cu tratamentul acum ca am crescut am realizat ca, cand penisul e in erectie nu il pot decolta, il decoltez putin dar dupa simt ceva durere cand mai trag deci nu am mai incercat,. cand e in stare normala nu am incercat sa il decoltez. nu stiu exact ce as putea avea mie frica sa nu fie vreo fimoza. precisez ca am 14 ani si mie cam rusine sa le zic asta parinilor. penisul e cam in jur de 14 cm in erectie si cand incerc sa il decoltez mai mult simt ceva durere si nu mai incerc. sincer mie frica. multumesc anticipat, funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StefanAdrian911 a răspuns:

Hei,Hitman.
Din pacate sa iti zic..Este o posibila fimoza.
Asa am patit si eu la varsta de 11 ani, iar dupa.A trebuit sa merg la Chirurgie.
In momentul de fata, iti recomand sa te duci la parinti sa le spui, si sa mergeti la un medic fimozist.

2 răspunsuri:
| SmallBrain a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! Si mie imi este frica sa nu fie fimoza

| HitmanTM explică:

Tin sa precizez ca nu am deloc probleme cu urinarea. am fost la un medic si mi a dat un unguent cu care sa ma fac pe preput si pe cap. cat este belit sa il fac, crema îşi face efectul, nu il decoltez de tot dar pot.