| George1234309 a întrebat:

Am 15 ani, iar penisul meu masoara 17, 5 cm in lungime si 14, 5cm in circumferinta. Si totusi mi se pare cam scurt... poate si din cauza tesutul adipos cu care ma lupt sa-l dau jos... Dar vreau sa va intreb, daca e ok la varsta mea. Nu am de gand sa imi incep viata sexuala. Vreau doar sa aud parerea altcuiva si sa stiu. Merci!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul tau in cazul in care l-ai masurat corect deja este peste limita superioara a mediei. Daca va creste in continuare s-ar putea sa te vedem peste ani cu intrebarea prin care ne anunti ca te evita femeile si ceri sfaturi Vezi ca un penis peste marimea normala poate creea probleme mai mari decat ti-ai inchipui.In rest multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

George, la varsta ta dimensiunile penisului tau sunt anormale, mai ales circumferinta. Nu mai spune asta ca ai sa ramai singur fara ca vreo fata sa fie cu tine.

| DroGhys a răspuns:

Fii multumit de lungimea lui, este de ajuns sa satisfaci o fata. SI cum a zis si corbulalbrosu daca mai creste mult te vor evita fetele. Chiar ieri a pus cineva o intrebare de genul ca o avea prea mare si am si un amic care este evitat de fete din cauza marimii penisului prea mare.

| alin1317 a răspuns:

Daca o sa o satisfaci, va fi ok si cu 17

| Andrei296 a răspuns:

Salut si eu am 14 ani si imi pare mic.
Dar, in primul rand asa ar parea si la 17 ani din cauza parului pubian si din adancimea in care privesti privind de sus si abdomenul daca ar fi musculos si bine definit nu s-ar vedea cum te-ar vedea cineva din fata, nu iti fa griji ai un penis in crestere foarte buna