| Ctl0909 a întrebat:

Salut TPU
Vreau si eu sa intreb daca este normal pentru varsta mea sa am penisul de 14cm in lungime si 5 in grosime.
Mie personal mi se pare ca o am mica. De la anul vreau si eu sa mi incep viata sexuala si mi-e rusine cu el, ce credeti despre marime? sad
Am 15 ani si inaltime de 1.70
Va rog mult, nu radeti, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta penisul are o dimensiune normala. Cu dimensiunea penisului tau poti satisface orice femeie.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa este, acum este cam mica, dar va mai creste pana la 16 ani.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Te uiti prea mult la filme porno, unde penisurile sunt alese sa fie mai mari, ca-i mai excitant. 14 cm este normal.

| Necunoscut112 a răspuns:

E ok.

| Mihai1810 a răspuns:

Lungimea medie a penisului la barbatii romani e de aprox 12.5 cm. Nu stiu ce ti se pare tie mica la 14

| teo530 a răspuns:

Cam mic pentru asta dar e viata ta. Este bine pentru varsta ta, va mai creste pana la 18 ani.

| Ctl0909 explică (pentru teo530):

Mulțumesc frumos

| teo530 a răspuns (pentru Ctl0909):

N-ai pentru ce

| Ctl0909 explică:

Mulțumesc frumos tuturor