| cipri1999 a întrebat:

happy Am 15 ani si imi place de o fata(si ea are tot 15 ani), probelma ii ca nu prea stiu cum sa ma imprietenesc mai mult cu ea, am vorbit pe facebook cat am vorbit, dar din pacate nu suntem din acelasi liceu si chiar nu stiu cum sa fac sa ma apropiu de ea mai mult big grin

Mai am problema ca nici nu prea am incredere in mine, sunt mic de inaltime si cand ma uit la alti baieti de varsta mea parca imi scade speranta sa o cuceresc

Sper ca ati inteles tot ce am zis si cel mai bun raspuns primeste funda

Multumesc!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai mare dreptate, asa ca stai cuminte. Exista o vorba: fiecare sa ne vedem lungul nasului. Asa ca, ar trebui sa-ti cauti o fata, la fel de frumoasa si isteata ca si tine.

| SkyPilot a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai incredere in tine. Nu conteaza ca esti mic de statura. Mic, dar al naibii happy
Incearca sa o inviti la plimbare. Daca nu v-ati cunoscut fata in fata pana acum, s-ar putea ca unul din voi sa nu il placa pe celalalt dar mai bine terminati acum, inainte de a investi sentimente si timp.
Inercati mai degraba sa va plimbati immpreuna decat sa stati pe fb. Daca relatia va merge bine, nu ai sa regret nici o clipa!

| grab a răspuns:

Pai tu joaca-ti sansa ta:invit-o in oras. stie ea daca iese sau nu. poate si ea are problemele ei de nu e cu nimeni acum. poate ii place altceva la tine decat inaltimea. succes!