| lelelelelel a întrebat:

Imi place de o fata, dar si alt baiat o place si nu-s sigur ca acea fata ma place pe mine si nu stiu cum s-o cuceresc. cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| flore45 a răspuns:

Dragul meu fetele intotdeauna asteapta ca baietii sa faca primul pas...incearca sa te bagi cu ea in seama sa ii zambesti si sa o sustii in ceea ce se implica.Si o mica atentie de ziua ei sau de sarbatorile astea ale femeilor 1-8 martie nu strica...laughing

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Poartă-te frumos cu ea. Fii respectuos, tandru, dulce, politicos. Glumeşte cu ea, dar n-o tachina, adică nu face glume proaste pe seama ei, ci referitoare la lucruri din jur (în afară de domeniile care şti că o interesează) sau un banc foarte amuzant pe care l-ai auzit pe undeva. Consoleaz-o dacă e supărată, apăr-o dacă se ia cineva de ea.
Dacă va fi cazul, se va îndrăgostii ea de tine. Mult succes! happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Fi amuzant, şi puţin sâcâitor cu ea(dar în limita bunului simţ, trebuie să ştii până unde să mergi), fetelor le place asta, vorbeşte cu ea, mută-te cu ea în bancăsmug, spune-i în glumă că o placi, chestii din astea. Uneori o poţi invita în oraş, iar dacă eşti mai timid mai cheamă câţiva prieteni cu tine. Sau poţi pune pe cineva să o întrebe pe fată dacă te place, ce crede ea despre tine... happy

| mariukka a răspuns:

Flori cadouri bijuterii bratari

Răspuns utilizator avertizat
| RuxyzLOL a răspuns:

Pai baga-te in seama cu ea,fi curajoswinking Imprietenestete cu ea si nu uita sa ai simtul umorului big grin Fetelor le plac astabatting eyelashes Si apoi iesiti pe afara, mai vorbiti imprietenestete cu ea, radeti glumiti, iesiti etc. ii mai oferi o floare, o ciresicaa smug smug o ciocolata [fetele adora assta!] fa-o pe ea sa ii placa de tine smug daca poti. big grin si cand vine momentul o intrebi daca-i place de tine! Succes tongue

| marian9313 a răspuns:

Poi te imbraci ultima fita fetele adora asta, freza gen smiley din nou fetele adora asta, fi smecher si asta adora, flori bomboane uite de ele, si eventual scoate-o la o plimbare cu masina sa fie Bmwlaughing))aici deja le dai gata.Succes garantat!