| JohnBmR a întrebat:

Salut.
Am 15 ani si la varsta asta am un chef de activati sexuale enorm si intens.
Am o mica problema.
Mie imi este scarba de sperma.
Dupa masturbare ma spal pe tot corpul pe fata, astea o ora si ma mai spal o data tot pe corp si pe fata.
Doar eu am problema ca sperma sa mi se para asa scarboasa?
Cineva sa ma ajute sa scap de asta.
Rog seriozitate!

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai problemă că te joci cu sperma. Când faci sex natural cu o fată se schimbă situația.

| mihai69 a răspuns:

Tu ai o TCO, ar trebui să vorbești cu un psihiatru.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine ca iti curati tot organismul dupa fiecare masturbare. Dar trebuie sa te gandesti ca sperma este un produs al corpului tau si ca atare nu trebuie sa ai scarba mare pentru sperma. Daca iti este scarba fata de sperma atunci iti este scarba de propriul organism.

| Goete a răspuns:

Opreste-te inainte de a ejacula sau fa-ti laba cu prezervativul puswinking

| PedoBarbie a răspuns:

Nu este bine să faci atât de tânăr plus de asta de ce aveai pe față? ești cu orientare de boy onboy sau ce și sau era a ta sau cum că nu înțeleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal nu mi-e scarba de sperma mea, doar pe unele fete le-am mai auzit sa le fie scarba de asta, insa pe vreun baiat nu.

Incearca sa te masturbezi mai rar, asta ca sa nu fie nevoie sa te speli de atatea ori peste tot dupa partida de masturbare.

| Anonimboy111 a răspuns:

Nu ar trebui sa iti fie, eu am 14 ani si nu imi e