| JoKerulo0o a întrebat:

Am 15 ani si penisul meu are 10-cm(in erectie). Este mic? Pot satisface o fata?

10 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Da poti, dar trebuie sa folosesti si mana laughing

| coolgirlem a răspuns:

Dragul meu, poti satisface o fata numai daca stii cum sa procedezi inainte de contactul sexual dar si in timpul lui. Nu este vorba de cm (desi e bine pentru varsta ta). Cel mai mult pentru o fata conteaza sa stii sa o faci sa se simta iubita. Cum? In general baietii se gandesc numai la momentul penetrarii dar diferit de fete este ca ei se excita si numai cu un gand, o privire sau o atingere. Fetele nu. Acorda-i iubitei tale un preludiu. Atingeri, imbratisari, saruturi, mangaieri si tot tacamul...numai asa o fata se excita. Zic asta pentru ca daca treceti direct la actul sexual fata nu este pregatita, excitata, iar in timpul penetrarii ea sa nu simta nimic. Mai mult daca vrei o fata satisfacuta asteapta sa aiba ea orgasm si apoi tu. Daca tu ai orgasm si ea nu atunci da, ai o fata nesatisfacuta. Ti-am zis: preludiul este calea spre a face o fata satisfacuta. Mult noroc!

| coolgirlem a răspuns:

Poate o fundita?

| Razvan94 a răspuns:

Mic

| LiviuL a răspuns:

Marimea nu conteaza! conteaza tehnica care o folosesti happy sti cum e vb aia... mica mica dar... ridica big grin deci nu te simtii jenat

| norisbv a răspuns:

Nu te lua ma dupa astia.marimea de satisafcere e de 22 de cm la o femeie matura.dar nu cred ca tu ai s-o faci cu o femeie.deci pentru o pitipoanca nu stiu.depinde si cum stii s-o faci. daca esti lemn stai pe tusa si da o labalaughingrolling on the floor

| Andreyuyu a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun daca e mic si de satisfacut fete nu prea ai nevoie la varsta asta parerea mea.

| GasBoy a răspuns:

Draga Jokere, marimea vaginului unei femeie e intre 8 si 12 centimetri.Deci poti s-o satisfaci. Funda? happy

| alexx77 a răspuns:

:-( eu am 14 ani si am penisul doar 6 cm crying pot satisface o fata cu penisul de 6 cm?

| JoKerulo0o explică:

Scz am 16 ani...si daca va ajuta am constructia atletica inaltimea 1.76 si greutatea 70kghappy