| Twister09 a întrebat:

Am varsta de 24 de ani si penisul meu in stare de erectie are doar 10 cm, credeti ca pot satisface o femeie?

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ceva nu e bine, penisul tau e prea mic, lungimea penisului este egala cu dublul varstei

| aditimus a răspuns:

Desigur, nu te impacienta, poti satisface orice femeie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei folosi suplimentar : gura, limba si cteva degete, va exista o anumita sansa ca partenera devina satisfacuta chiar si sexual. Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te iubește. Al meu mi-e rușine să spun în public cât de mic este, dar cele care l-au cunoscut, au spus că nu îl vor uita niciodată.

| mihai69 a răspuns:

Cel mai erogen organ al femeii e creierul; dacă tu crezi că îl poți "satisface" pe ăsta numai cu un penis (indiferent de dimensiune), te înșeli amarnic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Wow, creierul! Frumos răspuns!

| Emilian65 a răspuns:

Da. Numai sa-l folosesti atunci cand/cum trebuie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai tare și repede poate așa îi stimulezi clitorisul
Îți poți face operatie mai câștigi 2-3 cm in plus dar e riscant.

Răspuns utilizator avertizat
| xilef123 a răspuns:

Ia-ti un vibrator de 24cm si totul va fi bine