| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am 15 ani si penisul meu in erectie are 11 cm.Este vreo sansa sa mai creasca?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Penisul creste pana la varsta de 16 ani, cand isi inceteaza cresterea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca va mai creste in urmatorii 1-2 ani, insa in mod sigur NU mai mult de 2-3 cm. Si asta se va intampla in cel mai fericit caz. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, va mai creste.

| ywar a răspuns:

Ai vreo sansa sa cresti la minte? asta trebuie sa te intrebi. Existenta asta nu este despre marimi fizice masurabile e dupa ceea ce lasam in urma noastra. Cu o dotare de 20 cm ce ai putea lasa in urma ta?

| Catalin77945 a răspuns:

Nu conteaza cat de lung este, conteaza ce stii tu sa faci cu el.

| StefanutC1 a răspuns:

Nu conteaza cat de big e, conteaza sa stii sa dai cu sarpilii