| Negoita_Nicolae_1966 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare.Am 18 ani, inaltimea de 1.86 si am penisul de 15.5 cm si circumferinta de 11 cm.Este ok?

15 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Da este ok.

| Violleta2022 a răspuns:

Este ok pentru ce anume?

| Negoita_Nicolae_1966 explică (pentru Violleta2022):

Pentru o fata

| Kiwijuice69 a răspuns (pentru Negoita_Nicolae_1966):

O fata nu e normal să aibă un penis de 15.5 cm

| Negoita_Nicolae_1966 explică (pentru Kiwijuice69):

? nu s fata boss

| Violleta2022 a răspuns (pentru Negoita_Nicolae_1966):

Ce treaba are fata, cu penisul tau?

| mihai69 a răspuns:

Nu. Ești prea înaltă.

| Negoita_Nicolae_1966 explică (pentru mihai69):

Adica?

| mihai69 a răspuns (pentru Negoita_Nicolae_1966):

Adică ai depășit înălțimea medie!

| Goete a răspuns:

Este super! Cine n-ar fi in locul tau (e norocos)
Ai incurcat putin marimile, dar am inteles, esti o **** de 1.86 (cm?) cu o autostima de 15.5 cm cu frica si gaura in cur cu o circumferinta de 11 cm

| elemonis a răspuns:

Buna.
Nu te mai gandi la asta.
Vad o multime de intrebari asemanatoare. Nu inteleg care este,, disperarea" privind subiectul acesta. Cu totii suntem diferiti. Nimeni nu este perfect.
Important intr-o relatie este increderea, respectul, loialitatea si comunicarea, nu cat de mare sau cat de mica o are, cu tot respectul. Nu ar trebui sa se tina cont cum e. Ar trebui sa se puna accent pe trasaturile pe care le-am scris mai sus.
Atunci cand iubim acceptam persoana asa cum este cu calitati si defecte(vorbesc in general in viata). Nimeni nu este perfect.

| Allemando a răspuns:

Salve!
Nooooo, femeile sunt satisfăcute doar de penisuri de 40 de cm. laughing
Normal că e în regulă, cât vrei să-ți fie?
Sper că te-am ajutat!

| bobozz a răspuns:

Bagati frate acid hialuronic in **** si iti creste cu 5 cm

| MateiDaSfaturi a răspuns:

Este de marime medie dar se poate si mai rau

| geo69 a răspuns:

Este ok, stai linistit