| semnes a întrebat:

Salut, am 15 ani, sunt baiat. Vreau sa gasesc raspuns la o intrebare sunt foarte speriat, ok, sa va povestesc : Intr o zi, a venit prietena mea la mine, eu nu stiam asta... inainte cu 1 ora ma masturbasem, in fine, a venit, am inceput sa ne pupam ne am dezbracat, am inceput efectiv sa ne frecam unul de altul, aveam o erectie... dar nu maxim, dupa 5 6 minute de sarutari, a inceput efectiv... sa mi moara erectia sad. Ma simteam super naspa, am dat vina pe emotii nu stiu ce sa zic, nu prea aveam nici emotii, tin sa precisez ca, cand ma masturbez ma excit mult mai rapid...

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Era totuși din cauza emoției. Nu te stresa, cu timpul o să dispară acest „defect", cu sau fără labă.

| mentholinks a răspuns:

Posibil ti s-a blegit fiindca facusei gioco del mano inainte sau poate prietena ta nu te excita, nefiind destul de "buna" pentru pretentiile tale.

Răspuns utilizator avertizat
| MaTeOGG a răspuns:

Pai, cand te masturbezi/faci sex, cand simti ca iti vine sa ejaculezi de opresti si tu si ea si mai vorbiti/sarutati, iar ( intre 30 si 60 de sec trece ) incepeti cu alta pozitie, etc.
Spune-i ca te-ai masturbat, si daca stie care e treaba, te va intelege. Spune-i si tu ca erai super stresat, si aveai nevoie.
Sper ca te-am ajutat!