| GurmandulSexual a întrebat:

Salut, am 15 ani sunt singur la parinti, alaltaieri am inceput sa ma uit la game of trons si am observat ca Jaimi si Aarsi fac sex chiar daca sunt frati, am vrut sa intreb daca e normal ca fratii sa faca sex.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. Serialul nu e potrivit pentru vârsta ta.
2. Jaime şi Sersei şi-o trag încă din copilărie, au şi trei copiii împreună.
Dar asta nu înseamnă că ar fi ceva normal. Cu toate acestea, se întâmplă...

| Emilian65 a răspuns:

La noi nu este normal dar in alte tari da.

| SG1995 a răspuns:

Nu e normal ca rude apropriate să şi-o tragă se cheamă incest.

| Crackman a răspuns:

Nu se numeste incest.
Este un pacat si o prostie.
Practic o sa ajungi jos de tot cand mori.
Nu se face asa ceva, este un tabu subiect

Răspuns utilizator avertizat
| FaraNumePls a răspuns:

Vezi ca prea mult sarcasm stricawinking
Nu, nu se face asa ceva.