| JohnBmR a întrebat:

Salut!
Am 15ani. Penisul de 7 cm in stare neerecta, iar 15 cm in erectie. Doresc sa il fac sa ajunga la 20cm in stare erecta.
Niste exercitii // alimente de consumat // creme stiti?
Doresc niste sfaturi, cine nu stie sa se abtina

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foloseste-te de el asa cum il ai. Nu aspira la mai mult.

| Emilian65 a răspuns:

La 15 ani ai tai, penisul are marime normala. Lasa-l sa cresca natural, fara chimicale sau alte tratamente.

| Lukasssz a răspuns:

Foloseste,asa numita crema "pentru crestere"

| FreddieM a răspuns:

Pune-l la treaba, vei rămâne surprins ce eficace e la mărimea actuala.
Cheers

| CIaudiu a răspuns:

15cm sunt suficienti pentru a statisface pe deplin o femeie. Mai bine invata cum s-o folosesti ca sa ajungi acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contează sa fie strong sa spargi nucile cu el.

| TheStrategist a răspuns:

15 cm e peste medie, deci e bine

| AdeeAdelyna83 a răspuns:

Am avut prieten care o avea de 20 de cm si ma durea.Am avut si prieten care o avea de 15 si era cel mai bun sex. Oare marimea chiar conteaza?!

| Dragos1727 a răspuns:

Pune l in actiune ca altfel nu v a mai creste mult oricum e peste medie ce ai tu in pantaloni!