| teo22072000 a întrebat:

am 16 ani si am fost la costinesti cu iubitul meu. am facut sex noaptea in mare si o meduza l-a intepat in penis
acum il doare foarte tare si se simte rau dar nu vrea sa mergem la spital
CE SA FAC?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ati si vazut-o noaptea in apă! Ce draguț!

| XxBlueRosexX a răspuns:

Convingel sa mergeti la spital la urgente cu asta nu e de joaca, si eu am fost intepata acum cativa ani pe picior si mi s-a umflat sa inrosit si a inceput sa se intinda de la glezna pana la genunchi si a trebuit sa folosesc o crema si sa ma pansez in fiecare zi timp de 3 saptamani, nu cred ca si el vrea asta... URGENT LA SPITAL

| corbulalbrosu a răspuns:

Cheama salvarea. Telefon 112.

| mihai69 a răspuns:

Lasă, că nu e așa grav. În câteva zile se usucă și cade, n-o să-l mai doară.

| Drimmero a răspuns:

Ce troll smecher/

| LoveSleep a răspuns:

Vedeți? Nu e voie să faceți sex înainte de căsătorie! Câte semne mai vreți de la Dumnezeu?
Doamne apără-ne și păzește-ne de meduze care ne înțeapă la p*ă.

| LoveSleep a răspuns:

Frumos laughing

| Doub a răspuns:

rolling on the floor)
genial laughing

| Kira5854 a răspuns:

Meduza de penis? Asta suna a genul ala de filme americane cu prosti( fara suparare).
Acum serios, fuga la doctor, nu e de joaca cu meduzele, cu atat mai mult in zone de genullaughing

| Kira5854 a răspuns:

Si tu nu stii ca nu e ok sa faci sex in apa de mare sau cea de la piscina?

| Lukasz a răspuns:

URGENT la spital, asta nu e de gluma, se poate agrava rau de tot.

| Alexia_Katy_1999 a răspuns:

La spital si URGENT se poate agrava daca nu vrea sa mearga cheamă salvarea