| outkastfresh a întrebat:

am 16 ani...si m-ar interesa niste sfaturi,pentru ca vreau sa imi incep viata sexuala,orice sfat e bine venit multumesc

Răspuns Câştigător
| pallsNk09 a răspuns:

Poi, toata lumea le stie. Daca incepi viata sexuala. ORICE AR FI SA FIE PROTEJAT CONTACTU'! In al 2-lea rand trebuie sa fii informat / sa citesti pe net despre penetrare. Acolo vei avea de munca. In al 3-lea rand trebuie sa stii ca trebuie sa o iei usor si nu ca un taur, pentru ca orice fata la inceput ar vrea sa fie luata foarte inceput, pentru a nu o durea foarte tare, si pentru a nu ramane marcata pe viata. Aaaa, si cel mai important. Tipa trebuie sa aiba foarte mult confort, sa stie locu' unde o sa aiba loc contactu' iar tu ai rolu' de-ai face o atmosfera foarte placuta. Bafta! funda?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| ursyca a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jPaBXgEp1H8
vrei sa iti asumi ceva ce este rezervat adultilor nu iti va fi usor.

| MonterDoc a răspuns:

A.sorry nu stiu c esti. fata sau baiat? >.> eu sunt mai greu de cap sorry >.

| qDr0g a răspuns:

Foloseste durexbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi postarea lui hanahysteric.e mai sus oleaca.

| SelenaAdina a răspuns:

Da add la idul meu adina_selena. Cred ca esti micuta pentru asa ceva dar te pot ajuta.