| GaSteRu a întrebat:

Salut sunt baiat, Am 14 ani si vreau sa imi incep viata sexuala , Niste sfaturi de inceput?

Răspuns Câştigător
| Hash001 a răspuns:

Pai, pe scurt: daca faci neprotejat si o faci cu toate centuristele poti sa faci BTS (boli cu transmitere sexuala) sifilis, gonoree, sida, etc. (Sida o faci dupa ani de la contactul cu femeia/fata cu virusul). Cu prezervativ iar e nasol. Daca o faci neprotejat si nu le ai poti sa ejaculezi si sa o lasi gravida. Sexul poate sa-ti schimbe toata copilaria in ceva monoton. Organele nu sunt dezvoltate destul de mult ca sa conceapa un act sexual (in concluzie nu poti baga un elefant in frigider). Daca vrei sa te *** poti face asta (in zilele de azi) in orice colt de strada. Trebuie sa stii bine unde sa cauti.

11 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Tine Minte sfatul meu! Tine bine minte Sfatul meu ok? Iti Garantez suta la suta Ca la 18 ani vei arata ca la 30 si tot asa! Ce zici mai vrei sa ti mai incepi viata sexuala?!laughing

| TabooR a răspuns:

Da carei frate problema? Gasteru cu prima ocazie in care esti cu o fata si vrea asa ceva sari pe ea nu te uita ca-i urata la fata happy dai sa sara

| th3end a răspuns:

Ai cu cine sa iti incepi viata sexuala sau... e doar o dorinta? laughing

| Bezea a răspuns:

Your right hand is the judgement of God!

| Hash001 a răspuns:

La 14 ani ma jucam cu putulica in nisip, n-ai tu treaba. Vezi-ti de treaba ta laughing pana la 16 ani CEL PUTIN.

| BLeur a răspuns:

La 14 ani?! GaSteRule, am si eu 14 ani si nu ma gandesc la asa ceva.chiar nu vreau.am rabadare pana la cel putin 16-17 ani.happy

| BLeur a răspuns:

Întreabarea este dacă ai cu ce să faci acest lucru şi eşti prea mic fă-ţi şi tu altă ocupaţie.Uite să zicem că ai cu cine. gândeştete dacă află părinţii acelei fete, ce vei păţi tu. gândeşte-te la toate înainte să faci ceva.

Sper că te-am ajutat! happy

| GaSteRu explică:

Da, Niste sfaturi? Pentru orice eventualitate?

| Hash001 a răspuns (pentru GaSteRu):

Pai, pe scurt: daca faci neprotejat si o faci cu toate centuristele poti sa faci BTS (boli cu transmitere sexuala) sifilis, gonoree, sida, etc. (Sida o faci dupa ani de la contactul cu femeia/fata cu virusul). Cu prezervativ iar e nasol. Daca o faci neprotejat si nu le ai poti sa ejaculezi si sa o lasi gravida. Sexul poate sa-ti schimbe toata copilaria in ceva monoton. Organele nu sunt dezvoltate destul de mult ca sa conceapa un act sexual (in concluzie nu poti baga un elefant in frigider). Daca vrei sa te *** poti face asta (in zilele de azi) in orice colt de strada. Trebuie sa stii bine unde sa cauti.

| GaSteRu explică:

Si ce se intampla dupa ce o fac? Dau fundita. :X

| GaSteRu explică:

Am cu cine, Dava nu aveam numai postam intrebareahappy Help me dau fundita

| clawdyutzu a răspuns:

Dai acolo ca iepurasu=)