| Cosmin163 a întrebat:

Salut, am 16 ani si ma confrunt cu o,, problema" sa-i zic asa.
Ma masturbez de la 13 ani(sa intelegeti cat de disperat puteam sa fiu).
M-am lasat de la un timp deoarece urinez mai greu.
O explicatie mai buna, ma duc la toaleta si astept cam 3 secunde sa urinez.
Credeti ca voi urina ca inainte(normal)?
Vreau raspunsuri serioase.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod cert procesul de urinarea realizat cu o oarecare greutate, mai dificila, nu se datoreaza faptului ca obisnuiesti sa practici masturbarea. Cauzele sunt de alta natura si le poate diagnostica medicul urolog in urma unei consultatii de specialitate. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuisc sa mergi la un UROLOG, fiindca tu ai o problema de alta natura, nu masturbarea.