| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si urinez cam de 6 ori ziua si de 2 ori noaptea. E vreo problema? Intreb pentru ca altii de abia urineaza de 2-3 ori in fiecare zi. Nu simt nicio durere, nu urinez cu sange. Ma masturbez o data la 2-3 zile dar nu cred ca asta afecteaza. Astept raspunsuri cat mai serioase, multunesc.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal sa urinezi noaptea!
La 14 ani este bine sa bei cu masura lichide si sa fii in stare sa te tii pana dimineata, acnd mergi al toaleta sa urinezi.
de 2 ori pe noapte, este deja prea mult, pentru un copil de 14 ani.

| doctorandus a răspuns:

Poate ai diabet.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog. Ai probleme cu prostata.

| SG1995 a răspuns:

Depinde ce bei, evita sucuriile si alcoolul si bea mai multa apa. Seara nu manca fructe sau legume zemoase. Eventual vorbeste cu ai tai de problema, noi nu stim daca ai o prostata mai sensibila.

| maxpaynelol a răspuns (pentru SG1995):

Beau des apa minerala, sa fie asta motivul? de azi oricum incep sa beau apa plata

| SG1995 a răspuns (pentru maxpaynelol):

Se poate, un medic stie mai bine.

| maxpaynelol a răspuns:

Urinez asa de mult timp, cam de un an dar repet, nicio durere sau ceva... Sa fie corpul meu asa? Beau cam o sticla de 2l de apa zilnic.

| CuriosuRO a răspuns:

Ai probleme mari! sa stii ca masturbarea e un pacat[acum serios]:incearca sa nu bei nimic toata ziua si sa mananci mult PLZ FUNDA!