| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 16 ani si nu am nici o prietena.
Poate ma puteti ajuta
P. S:Nu sunt Homo. Imi place o fata foarte mult si ea pe mine
In ora imi zambeste si ma baga mult in seama
CE ARE TREBUIII SA FAC?

Răspuns Câştigător
| BestStudio a răspuns:

Frate e simblu sunt trei pasi esentiali din coul Cavalero ti zic daca chiar vrei:
-Para disfrutar y recibirá en la amistad(Bucura fata si te va primi in amicitie)
-Creer en él en todo lo que diga(Incredete in ia in tot ce-ti spune)
-Dígale cómo se siente y si él acepta sólo los pasos seguidos IAI Yalta(Spune-i ce simti si ia te va accepta doar daca cei lalti pasi iai urmat)
Atentie acesti pasi sunt tradusi cu greu din carte Cavalero(1000 de ani vechime) care se transmite din generatie in generatie

3 răspunsuri:
| DiiiAnAaaa a răspuns:

Sa ii spui ca o placi si vezi ce iese.big grin
Daca iti este rusine sa ii spui fata in fata pe mess, fb, mesaj.

| andreeei a răspuns:

Esti sadicrolling on the floor)))) Din moment ce ai precizat ca nu esti gay, in mintea ta este un conflict interior bazat pe tema astalaughing)))...

| boomerang a răspuns:

*pfftch* de unde sa stiu eu? O stiu pe fata? Te stiu pe tine? Te rog, nu mai pune intrebari de astea fara raspuns. Daca chiar vrei un raspuns, intreaba un/o coleg(a) sau o cunostinta. Internetul nu e raspunsul tuturor problemelor.