| Seventyy a întrebat:

Salut, am 16 ani si sunt virgin(deci nu mi s-a rupt ata) dar de ieri am "capu gol" adica pielea mi s-a dus sub cap.(adica cum ar fi ca mi s-a rupt ata?) Puteti sa-mi spune-ti daca este ok? sau daca nu este. + ca ma jeneaza in pantaloni(putin si nu mereu) si ma ustura cand ating( putin). multumesc anticipat big grin

6 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Caloteaz-o la loc

| Seventyy explică (pentru ZaineaM):

Nu merge, se da inapoi.

| ZaineaM a răspuns (pentru Seventyy):

Nuj, mai incearca laughing

| Hitback a răspuns (pentru ZaineaM):

laughing)))))))) mor bere la baiatulaughing))

| Emilian65 a răspuns:

Pielea s-a dus sub cap in urma unui act sexual? Daca s-a intamplat asa, atunci de ieri nu mai esti virgin. Esti barbat in adevaratul sens al cuvantului.

| Seventyy explică (pentru Emilian65):

Nu, nu am avut nici un act sexual big grin