| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am sesizat o umflatura sub lobul urechii stangi. Sub ureche sunt putin vanat si ma ustura, asemenea unui cos...dar nu cred deoarece nu ma doare cand il ating...ce e? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| girlygirl285 a răspuns:

Poate fi un ganglion umflat., insa ii ciudat ca ii vanata.

| kwik96 a răspuns (pentru girlygirl285):

Nu e vanat...e un pic rosu, ca un cos...am gresit eu
chiar daca ar fi ganglion, e ceva rau? cum il tratez?