| alexanonimu a întrebat:

Salut, am 17 ani si doua experiente sexuale prina am ejaculat la penetrare a doua la fel, de ce ejaculez atat de repede? mentionez ca am doar doua dureaza pana am si eu ejaculare ca tot omu dupa 5-10 min sau chiar mai mult? intre aceste doua acte sexuale este o diferenta de 5-6 luni

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ejaculezi repede, pentru ca te masturbezi?

| ywar a răspuns:

Ce experienta sa ai tu omule dupa 2, 3 evenimente? Altii nu stiu ce sa faca in pat dupa ani si ani! Ai rabdare.

Răspuns utilizator avertizat
| slenderica a răspuns:

Pentru ca te atingi noaptea.

| zaoo32 a răspuns:

Faza e ca esti "statut" si na la contactu-lsexual esti atat de excitat in cat ejaculezi prematur hai sa-ti dau un sfat inainte sa faci sex cu o tipa du-te in baia ei sau fara sa te vada faci o "laba" si dupa rezisti mai mult o sa ti se para ciudat si poate vei rade dar serios fa asta si va dura mai mult

| shadow72 a răspuns (pentru zaoo32):

Amin frate! stii ce zici.