| BogdanRobert1998 a întrebat:

am 17 ani si o mare problema... Desi discut cu fete si chiar am si o iubita de cateva saptamani cu care ma inteleg bine, cred ca sunt atras de baieti...visez ca fac sex oral cu baieti si ma gandesc numai la asta. Chiar am cautat un partener, dar fara succes din fericire pentru mine. Nu stiu ce este in neregula cu mine, ma simt foarte rau din cauza asta.sad

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ești foarte probabil bisexual. Nu e nimic grav, sunt destul de mulți. Poate vreodată o să ai ocazia să și realizezi visul, nu o evita.

| Robert2526 a răspuns:

Esti gay... asta e viata, incearca sa o sugi

| ZippiAndrei a răspuns:

Nu cred ca ai nimic, pur si simplu ti-ai bagat chestia asta in cap de ceva timp si nu o mai poti scoate. incearca sa faci sex cu fete, si poate o sa iti treaca. Sper sa iti treaca. Bafta