| Zahar_Fara_1993 a întrebat:

Salut.
am 18 ani si in urma cu 2 zile am dezvirginat pe cineva fara prezervativ
ce riscuri sunt sa ramana insarcinata?

8 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Riscuri de 100%.

| xMoTaNeL a răspuns:

Acum depinde si de norocu sau "chinionu" tau (citat din ioana14).Daca nu ai umplut'o e risc doar de vreo 30%.

| ioana14 a răspuns:

Pai cred k sar putea s-a cam fie fata era virgina si prima oara e cel mai riscant mai bine se duce la doctor k sar putea sa fie nu stiu sigur asta e doar parerea mhea si ce am auzit si eu sper sa nu ai chinionu asta bine chinion daca nut-i doresti si noroc daca vrei dar nu stiu daca ai vrea la varsta asta

| alynutcs a răspuns:

E posibil sa ramana deoarece penisul elimina picaturi mici de sperma! mai bine ii cumperi un test de sarcina sa fi mai sigur! succes

| Leonard97 a răspuns:

SANSE imense

| LostYou a răspuns:

Pai daca nu ti-ai dat drumu in ea n-ar fi nici o problema dar cel mai bine ar fi sa mergeti la un medic specialist si sa faca testul de sarcina, BAFTA!

| SelenaAdina a răspuns:

Daca ai ejaculat in acea fata sunt sanse foarte mari.

| relly1 a răspuns:

Daca ti-ai dat drum in ia da daca nu nici o problema nu-i dar asta e parerea meah succes oricum