| Georgiana582 a întrebat:

Am 18 ani si-mi caut o prietena, dar este o problema: nici una nu pare interesata de mine, nu ma consider o persoana urata si arat binisor. Dar faza e ca fetele se uita la niste baieti care mie mi se par foarte urati, de exemplu comentarii pe Facebook: "frumosul de el", "dragutul"si el are o fata... Ce se intampla cu lumea asta?

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Dacă tu de fapt ești urât? Vezi, fiecare după perspectivă...

| Felys a răspuns:

Gusturile nu se discuta

| SunnyDay88 a răspuns:

Tu crezi ca se uita ele la baieti urati, eu cred ca fesul-si poarta interesul si faza e ca tu te uiti la o categorie de fete cu care nu ai nimic in comun.(asa ca sa vb in limbajul tau).

| Alexaaxc a răspuns:

Poate baietii aia sunt sociabili, au multi prieteni si sunt apreciati pentru cea ce conteaza(ca frumusetea trece): personalitate.
Incearca sa iti analizezi si comportamentul, cum esti perceput si ai sa vezi unde te situezi si ce impresii oferi. Altfel, o sa vina totul natural, nu e nevoie sa "cauti" ca oricum vine si fata visurilor.

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Du-te la o fata care-ti place si spune-i ca vrei sa fiti impreuna si nu te va refuza.

| GiaNina29 a răspuns:

Fiecare are gusturile lui proprii, incearca sa fi intr-un anturaj, unde lumea te place pentru ce esti

| Anny123451 a răspuns:

In primul rand nu astepta si abordeaza si in aldoilea pentru fiecare om exista cate o pereche deci nu te speria.