| ASDFGH_6065 a întrebat:

Salut, am 18.si am observat ca penisul meu se cubeaza se stanga[de fapt este deja] de la mijloc in sus. Ce sa fac? Si le deranjeaza pe fete in timpul actului sexual? Funda pentru un raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| Pysu a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, se curbeaza penisul de la mijloc si spre stanga, dar se vede clar ca e curbat adica ncii mult dar nici putin nu e curbat. Din contra, placerea pentru fete in timpul actului sexual o s a fie mai mare sa din cauza curburii se aplica o presiunea mai mare asupra clitorisuluiwinking

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

rolling on the floor absolut toti barbatii au "problema" asta

| alinutzu_6299 a răspuns:

Sincer eu am aceeeasi problema mi sa curbat penisul de la jumate in jos dar nu foarte mult

| OchisoriAlbastrii a răspuns:

Sinucide-te

| LiviShor a răspuns:

Fa-ti laba cu mana stanga.