| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si sunt indragostit de o prietena de aceeasi varsta. Comunicam des si ne intelegem foarte bine. Intr-o zi, la invitatia mea, am mers in parc, iar apoi ea m-a invitat la un film alaturi de un baiat si o fata(prieteni de-ai ei). Dupa film, mi-a spus: "O sa ne intalnim pe drum cu mama. Ea oricum te cunoaste, i-am spus despre tine." si mi-a facut cunostinta cu mama ei.
Vreau sa-i arat ca o iubesc, dar nu stiu cum, mi-e teama ca ma va refuza. Cineva mi-a propus sa o invit sa-mi fie partenera la nunta unui var care va avea loc curand. Credeti ca e o idee buna si ca asta i-ar transmite faptul ca o plac?

Răspuns Câştigător
| oliviaaa a răspuns:

Da, sigur, asta este cea mai buna sansa, nu o rata, si daca totul va merge bine. si vei simnti ca ea simnte aceladi lucru, spune-i ca o iubesti, apropo daca ea i-a spus mamei ei despre tine inseamna ca deja te crede un super prieten sau cine stie ceva mai mult, deci nu renunta, o mai spun odata, e sansa ta. pupici si succese.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E o ideea buna s o inviti la nunta si daca accepta inseamna ca si ea te place si bineinteles isi da seama ca si tu o placi

| gangnamstyle a răspuns:

Sigur vor fi multi ratati care spun spune-i in fata. copii care nu au avut parte de o fata frumoasa cel mai bine e sa o iei pe ocolite si e bine sa te duci la nunta varului ei si din care ai scris acolo ia cam spus mamei ei despre tine si asta e un lucru bun inseamna ca simte o scanteie pentru tine undeva in maduvalaughing gluma