| raulblanco a întrebat:

Salut, am 23 de ani si cred ca am o problema...de o luna si ceva nu mai am pofta de sex p care o aveam inainte.Mai exact, la 5-6 zile am un chef puternic, o termin f repede si apoi dispare... oare trebuie sa merg la medic?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Inca nu e cazul.Odihneste-te bine,mananca sanatos,nu fa exces de alcool,iesi la aer,daca poti fa sport,nu fuma sau rareste-le. Poate fi doar o faza trecatoare,poate ceva te preocupa in mod insistent si te gandesti doar la lucrul ala. Elibereaza-ti mintea de grijile mari,incearca sa nu iei lucrurile prea in tragic,mai iesi cu prietenii,mai citeste un banc pe net,fa, in general, lucruri care stii ca-ti plac si va trece.Ai sa vezi.Mult noroc!

| mgtow a răspuns:

Daca te deranjeaza faptul ca nu ai chef de sex mergi la medic sa rezolvi problema, dar nici zilnic nu e bine sa faci sex.

| raulblanco explică:

Sport,fac,nu fumez, si alcool, ocazional...sa zic o data la 3 sapt.Nu am un program foarte stresant.