| Mkeynes a întrebat:

Iubita mea cred ca se termina prea repede si dupa nu mai are chef, cred ca e plictisitor.
Ma intreaba deca mai am pana termin...
Oare e preludiu prea lung?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca DA. Din cauza preludiului prea mult prelungit, ii scade nivelul de excitatie si astfel isi pierde rabdarea si mai ales interesul de a mai intretine si... sex in continuare. In momentul in care iti dai seama ca nivelul excitatiei a atins punctul maxim, culminant este cazul sa treci la treaba... adevarata. Succes!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca iubita ta nu se termina deloc, daca se plictiseste si abia asteapta sa termini.
Daca se termina, te asigur ca ai fii simtit si tu spasmele ei.
Imi pare rau sa-ti spun, dar este clar ca nu o poti satisface si nu ajunge la orgasm vaginal.

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

Chiar ii simt acele spasme
Cand imi strange penisul =D

| danaieladaniela a răspuns:

Pai incercati ceva nou daca crezi ca ea se plictisdeste ...mai bine vorbeste cu ea