| gheataalba a întrebat:

Salut. Am adaugtat o fata pe Facebook si am inceput a vorbi dar ea a dat mi-a dat block. Am intrebat-o de ce, dar nu a vrut sa raspunda. Eu nu i-am zis nimic urat in afara de da-mi block daca nu vrei sa vb. Cred ca am si sunat-o o data sa ne vedem sa-mi dea block real. Ce sa ma fac? Cu cine sa vorbesc sa nu-mi mai dea block dupa ce intreb buna, ce faci?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce limbă vorbesti copile, ea a dat mie bloc, se vede ca o intereseaza mult persoana ta o doare fix in dos de tine.

| Danny28 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

E troll. Cică "cred ca am si sunat-o o data sa ne vedem sa-mi dea blokk real". Nu pot descifra așa ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

O fata iti poate da bloc dintr-un singur motiv: nu vrea sa te mai vada sau sa auda de tine, fiindca nu te place!

| mihai69 a răspuns:

Poate dacă înveți să scrii și să vorbești corect, nu mai iei block din secunda doi.

| anonimuIl a răspuns:

Când una te blochează direct sau repede NU îi place cum arăți și NU vrea să mai primească mesaje de la tine că primește zilnic câte 40 - 50 de mesaje de la 40 - 50 de bărbați.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că nu vrea să vorbească cu tine, sau are iubit, dar poți găsi pe altcineva cu care să vorbesti pe Facebook că sunt multe persoane

| ionur a răspuns:

Are pe altcineva 100% ele nu stau singure niciodată. Da dacă aveai milione în cont și vile mașini atunciua nici nu era nevoie sai scrii făcea ia orice posibil săte bage în seamă. Ai grija cu cine vorbește deschide ochi și nu avea încrede cu adevărat în oricine.

| Gândesclarece a răspuns:

Învață să scrii după sa abordezi fete.

| akaanne a răspuns:

Vorbește singur cu tine, dar ai grija sa nu ți dai block din greșeală.