| Ionel201011 a întrebat:

Salut, am aproape 14 ani si sunt complexat rau va rog rog seriozitate sa stiu ce sa fac am penisul de 3 cm fleasca si 9-10 cm in erectie, de ce e asa mica cand e fleasca? va rog acum astept niste raspunsuri serioase! dau funda crying crying sunt complexat rau mi-e rusine de colegi. cand merg la baie sad

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In primul rand, starea neerecta a penisului se numeste stare flasca, nu fleasca. Ignoranta asta ar trebui sa te complexeze mult mai mult decat dimensiunile penisului.
In al doilea rand, dimensiunea penisului in stare flasca nu conteaza absolut deloc pentru nimeni.
In al treilea rand, nu mai afce parada in fata colegilor cu penisul tau, respectati-va intimitatea.
In al patrulea rand, dimensiunile penisulului tau sunt normale chiar pentru un adult si probabil va mai creste. faptul ca la 14 ani te preocupa asta, insa, nu e deloc normal.

4 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Ionel,ionelule...unde iti sta tie gandu'? In pantaloni vad happy. Cand e fleasca se aduna,sa se incalzeasca, cand ii e cald, e in calduri.Ghierit?

| BDorin a răspuns:

Esti inca in crestere, inca corpul tau nu sa maturizat. e timp destul sa se mareasca atat in lungime cat si in grosime. Nu fi complexat de acest lucru, iar cand esti la baie, fa-ti treaba mica in cabina si nu iti flutura instrumentul in ochii tuturor

| LianaAna a răspuns (pentru BDorin):

Cel mai frumos raspunshappy

| BDorin a răspuns (pentru LianaAna):

Mc