| Tanar1nelinistit111222 a întrebat:

Salut, am aproape 16 ani si am penisul de 15/16 centimetri, este indoit spre stanga si daca-l masor pe lungime dintr-o parte are 16 si daca-l masor normal are 15, iar grosimea e de 12/13 cm, tin sa amentiinez ca am 1.64 inaltime.
Sunt curios daca penisul meu are marime normala si daca pot satisface cum trebuie o fata?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dragul meu tanar si nelinistit, poti sa te linistesti pe deplin.happy
Calitatile tale sunt mai mult decat satisfacatoare, de fapt depasesc media si poti fi mandru de averea pe care o ai sub curea.
O mica mentiune, totusi.Chiar daca multi au vioara, nu toti canta in Orchestra Filarmonica.
Vioara o ai, aproape un Stradivarius as putea spune, cauta sa devii un Paganini si viata va fi foarte roz pentru tine.happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lungimea penisului este egala cu dublul varstei, inaltimea nu influenteaza lungimea penisului. Tu ar trebuie sa ai 32 cm

| sadrian46 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Se vede că nu degeaba te auto numești vacă grasă. 32 cm este la tauri de prăsilă.

| epurasu a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

... gluma ta e de o slaba calitate! Baiatu pune si el o intrebare, daca vre sa-i raspunzi corect, raspunde daca nu stii abtine-te.

| epurasu a răspuns:

Da are marimea perfecta si poti satisface pe deplin o fata!

| Manumescoo a răspuns (pentru epurasu):

Ce noroc aveți unii...

| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca tu-l masori gresit!
Ia vezi cum se face, in linkul de mai jos:
http://www.penimaster.ro/masorlung.html

In ce priveste satisfacerea si producerea de orgasm vaginal la fete, tine de cat de lung si gros este penisul, dar foarte important de timpul cat mai lung petrecut in interior si tehnica de a-i produce placere si orgasm.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, și da.

| Goete a răspuns:

Uf, incearca sa-l indrepti, il pui pe masa si dai cu ciocanul.

Si cu marimea IQ-ului nu iti faci probleme? Si e cam stramb IQ-ul tau

| Carlos666 a răspuns:

Da laba si cu dreapta sa se indrepte.