| Mih10 a întrebat:

Am avut un accident cand faceam sex cu prietena mea pe perioada slaba asta, apoi a 2 zi a luat pastila de a 2 zim au trecut 24, 25 de ore dar era prima zi de ovulatie, poate sa pateasca ceva? Va rog mult

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Potrivit parerii tale ce inseamna/reprezina : perioada slaba?
2.) La ce te-ai referit cand ai afirmat : ''dar era prima zi de ovulatie,'' fiindca se stie foarte precis ca ziua ovulatiei este UNICA.
Se poate presupune ca pastila de a 2-a zi a fost folosita INUTIL, FARA ROST, adica in mod cu totul IRESPONSABIL. Sanatate!