| Roberrt21 a întrebat:

Salut, sunt sanse sa ramana însărcinată daca e in perioada fertilă dar nu am ejaculat in ea?
De dimineata m-am masturbat gen pe la 9 si la 4 am avut contactul sexual, tin sa retin am facut neprotejat dar nu am ejaculat in ea.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai urinat intre timp si te-ai spalat pe penis, nu ar trebui sa mai existe sperma pe teava, care s-ar scurge in vaginul fetei, producand o sarcina.

| Roberrt21 explică (pentru Violleta2022):

Pipăi am ruinat dar nu m-am si spălat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Roberrt21):

Tu vorbesti serios?
Te duci murdar de sperma la o intalnire, unde mai vrei si sex?

| stef87 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ai dreptate, eu as muri de rusine sa fiu doar murdar, nu mai zic sa ma si sesize!
Legat de sanse, scoateti-va din cap povestile cu evitarea ejacularii, spalatul inainte, calendaru...da, stiu, sunt SANSE MAI MICI, dar ele exista. Iar pentru cei care nu sunt in relatie stabila - voi ati auzit de boli transmisibile gen HIV, SIFILIS?

| Violleta2022 a răspuns (pentru stef87):

Nu crezi ca ar trebui sa dai raspunsuri celui care pune intrebarea si nu mie?
Nu cred ca esti in masura sa-mi spui mie daca am auzit de boli transmisibile sau povestile cu ejacularea, spalatul si restul.
Dupa numarul din coada nickname-ului, vad clar ca ai varsta lui fii-miu, asa ca, putin respect si daca nu esti de acord, scrie-ti parerea, fara sa mai comentezi la raspusnurile mele.