| Salu134 a întrebat:

Am citit mult pe net și am aflat că lidocaină poate să te salveze de la ejaculare precoce. Am decis să încer și eu, dar nu știu ce să fac. Este soluție injectabilă 2% și 10%, vreau să-l ung pe penis, iar ca spray lidocaina e prea scumpă și prea mult 38 de ml. Ce părere aveți?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu folosesti ''adjuvante'' care s-ar putea ca de fapt sa-ti faca mai mult rau/paguba decat folos real. Experienta sexuala dobandita in timp iti va rezolva incet incet ejacularea precoce. Sanatate!