| FuckOut a întrebat:

azi am cunoscut un baiat foarte dragut, multe fete "roiesc in preajma sa". am vorbit cu el una alta apoi mi-a spus ca sunt diferita fata de toate celelalte, eu l-am intrebar de ce as fi eu diferita si mi-a spus ca sunt diferita deoarece eu nu sunt disperata ca celalate fete si ca poate vorbii cu mine orice. Apoi m-a sarutat, eu nu l-am lasat, dar peste 5minute de vorba nu ne-am putut abtine si ne-am sarutat, a fost atat de frumos, simteam ca eram cu fostul meu prieten.
Pe mess m-a intrebat daca as vrea sa incepem o relatie impreuna, insa mie nu mi-a castigat increderea fiinda are o reputatie de "smecheras", paraseste o fata si sta cu alta si i continuare.
Cu mine trebuie sa recunosc ca nu s-a comportat cum am vazut ca se comporta cu alta fete.
I-am spus ca ma mai gandesc si ii raspund fata in fata. Sa incerc ceva? Merita? fundita:*

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca te tii tare pe pozitie, ai sanse!

| thereforyou a răspuns:

Da, da, crezi ca ne bucuram pentru tine ca nu ti-ai inceput viata sexuala? who gives a f.ck?! De ce ne intrebi pe noi daca sa incerci ceva sau nu? E alegerea ta oricum.

| deejaaymikeee a răspuns:

Buna happy
Pai cred si eu ca cu tine se poate discuta ca cu o fata care are minte din moment ce ai o mentalitate sanatoasa.
Eu cred, parerea mea, ca ar fi mai frumos si pentru tine si pentru el sa mai continuati o relatie doar apropiata, pana cand crezi tu ca e de incredere. Daca tu cauti un baiat inteligent, tandru, sa nu fie repezit, si sa aiba o anume profunzime in sentimente, atunci cred ca, cu timpul, iti vei da seama.
Sincer si eu caut o fata care sa aiba minte si am rabdare, asa ca nici tu sa nu te grabesti.
Ai grija de ce faci ca stii si tu cum e in ziua de azi!
Mike happy

| elitekillzone a răspuns:

Ok daca tot dai fundita aia.eu iti spun in felul urmator, daca spui ca are reputatie de smecheras atunci nu-ti bate capul cu el, poate ca a vazut ceva in tine ce ia starnit sentimentele dar o sa vina vremea certurilor(daca o sa aveti vreo relatie) si ca in orice relatie o sa vina intr-un final despartirea, iar daca tu pui suflet relatiei vei suferi foarte mult, fiindca el cu e smecher iti va da cu jet imediat si va sari pe alta.Nu fa aceeasi greseala ca multe alte fete. Am incredere in tine! acum tu faci ce stii mai bine, nu-ti impun nimic! Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am prietena de foarte mult timp, dar nu am facut-o decat peste 1 an si ceva de cand am fost impreuna. Sincer a fost cea mai frumoasa experienta! Asa ca te sfatuiesc sa il accepti dar sa te accepte si el, sa te astepte si sa aiba rabdare cu tine.

| FuckOut explică:

Apropo eu am 19 ani si nu mi-am inceput viata sexuala si nici nu am de gand deci in niciunn caz nu va sta cu mine doar ca sa... intelegeti voi happy

| XxDeea97xX a răspuns:

Foarte romantic eu zic sa mai asteptati 2 sap lasa-l in supspans si dupa ai dai raspunsul da sau nu am mai vazut treaba asta in filme cu esti diferita ca cele lante fete nu stiu e ffff romantic daca se creaza ceva felicitari si daca nu sa nu manci inghetata multa ok big grin