| kariiiii a întrebat:

Am cunoscut un baiat pe net dar e din alta tara. Nu l.am vazut niciodata live doar pe skype. Vorbim zilnic ca si cum am fi impreuna si ne placem reciproc :/ si asta se intampla de vreo 6 luni. Am tot incercat sa uit de el pentru ca stiu ca nu ne putem vedea prea curand dar nu potttt pur si simplu e imposibil sa nu ma gandesc o zi la el. Helpppp please crying

7 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Mai iesi pe afara, mai fa cunostinta cu baieti din Romania poate asa o sa-l uiti.

| MiyakoSaki a răspuns:

Este greu la inceput.Dar daca ai bunavointa o sa reusesti sa-l uiti. Daca nu v-ati vazut face-to-face si ati stat doar pe skype, sa stii ca nu cunosti totul despre el.Incearca sa fi cu cineva care este aproape de tine si sti cat mai multe despre el happy

| neutrino a răspuns:

Daca-ti face placere acest joc si nu ai ce face, poti continua pana cand iti vei gasi un partener loco.

| vocea a răspuns:

Pai mai mult ca sigur ti-ai facut o parere mul prea subiectiva pentru el, deci tu ti-ai tot indus in minte ca iti place de el, si creiul tau acum crede asta, chiar daca nu il cunosti bine si nu l-ai vazut fata in fata, dar daca iti place atat de mult doar asteapta sigur o sa va vedeti odata daca va placeti amandoi succes

| Hakuouki a răspuns:

Eu zic ca poti discuta in continuare cu el, dar iesi si pe afara sa cunosti alti baieti, cine stie ce traficant este de fapt...sau cine stie ce poama.

| taskforceozone a răspuns:

Nu stiu ce ai putea face dar sa iti spun o poveste cand am fost mai mic am gasit un trenulete de jucarie si intr-o zi l-am pierdut sfasit.

| lexi11 a răspuns:

Daca tu il iubesti si crezi ca sentimentul este reciproc, atunci veti gasi o cale sa va intalniti!